Informacje o klanie

Najczęściej zadawane pytania – Klan multigamingowy WINERED

Klan multigamingowy WINERED – o co chodzi z multigamingiem? 

Multigaming jak sama nazwa wskazuje, obejmuje szeroki zakres gier jakimi się interesujemy. Gdybyśmy mieli wypisać wszystkie tytuły, którymi się zainteresowaliśmy na dłużej, nie starczyłoby miejsca, toteż z ręką na sercu powiedzieć możemy, że gramy “w co popadnie, co w rączki wpadnie”.

Najlepsza grupa multigamingowa 2018…2019 i każdego innego roku.

Zaufajcie nam, nie znajdziecie lepszego miejsca niż nasza drużyna gamingowa, oferujemy dużo zabawy, przepełnienie czarnym humorem i wiele innych rozrywek. Największą jednak przyjemnością jest sam fakt, że tworzymy wspólnie świetną atmosferę i miejsce, do którego chętnie wracamy.

 

Jak często wasza ekipa gamingowa organizuje rozgrywki?

Prawda jest taka, że przesiadujemy ze sobą, w miarę możliwości, każdego dnia. Nie jest to jednak żaden wymóg, po prostu elementarnym fundamentem jest to, że wzajemnie się lubimy. Oprócz spontanicznych gier zawsze znajdziemy czas na klanówki, które są spotkaniami w obrębie wcześniej ustalonej gry, przy większej ilości osób. Daje to znakomite wspomnienia, dużo śmiechu a co najważniejsze – mnóstwo materiału do klanowych montaży zwanych “archiwum w”.

 

Jaka jest średnia wieku w WINERED?

Średnia wieku wynosi około 19  lat, zgodnie z regulaminem naszego klanu nie przyjmujemy osób poniżej 18 roku życia chyba, że wpasujesz się w nasze kanony piękna, więc zawsze warto spróbować! 🙂

Czy klan multigamingowy WINERED ma fanpage?

Tak! Od niedawna posiadamy fanpage z którego można uzyskać najświeższe informacje dot. naszej działalności i rekrutacji w nasze szeregi.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *