Gry

Nowe MMORPG! Czyli kilka słów o Magic:Legends

magic legends winered

Nowe MMORPG! Czyli kilka słów o Magic: Legends

Magic: Legends to gra MMORPG, której mechaniki przywodzą na myśl kilka innych gier. Widok gry przypomina sławne Diablo, natomiast system kart jako sposobu zdobywania umiejętn

ości przypomina ten z Minion Masters. W grze wcielamy się w “Planeswalkera” czyli postać umiejącą przemieszczać się po wszechświecie, której celem jest walka ze złem. Podczas naszej podróży kolekcjonujemy umiejętności w postaci kart, które można następnie ulepszać. Z zebranych kart utworzyć można talię, dzięki której pokonamy przeciwników. Pomocne okażą się umiejętności przypisane do klasy, których jest łącznie 3.

Co jednak wiadomo o zawartości gry Magic: Legends?

Twórcy na stronie uwzględnili rozpiskę klas dostępnych w grze wraz z kilkoma kostiumami oferowanymi w tzw. Planeswalker Bundle. Na podstawie tego wyróżnić możemy klasy takie jak:

  • Sanctifier – klasa pozwalająca na robienie DMG, ale przede wszystkim klasa uzdrowiciela.
  • Mind Mage – standardowo, mag kontrolujący otoczenie telekinezą, mający zarówno spelle czysto CC jak i DMG.
  • Necromancer – używa sił do wskrzeszania hord nieumarłych by pokonać wroga, ma też możliwość nakładania klątw.
  • Geomancer – czerpie magie z sił przyrody. Klasa krótkodystansowa walcząca za pomocą “kamienia i lawy” jak to określili twórcy gry.
  • Beastcaller – “jest wcieleniem dzikości” walczy siekierą, a u jego boku stoi lis oraz inne wezwane przez niego bestie, ponieważ właśnie na tym bazują jego umiejętności.

magic:legends winered

  • źródło: https://www.arcgames.com

Źródło informacji o klasach na stronie Magic: Legends: klik 

Jako osoba mająca dostęp do wersji alpha, przyznam, że gra wydaje się bardzo przyjemna, pomimo pewnych niedociągnięć. Oferuje kilka ciekawych rozwiązań, których nie zobaczyłam w innych MMORPG. Osoby zainteresowane grą zachęcam do zapisania się do wersji BETA: klik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *