Gry

O tym dlaczego warto zagrać w For The King ze znajomymi.

for the king winered

O tym dlaczego warto zagrać w For The King ze znajomymi.

For The King jest to gra zawierająca elementy RPG i strategii. Co-op pomieści trzy osoby i zapewni im wyśmienitą rozrywkę podczas robienia zadań wyznaczonych przez grę. Gra oparta jest o RNG, tj. rzuty kośćmi, które odzwierciedlać mogą możliwość ruchu, czy też ilość zadanego damage, który wraz z maksymalnymi osiągami danej umiejętności może doprowadzić do natychmiastowej śmierci przeciwnika. Dołączając do gry każda postać po kolei wykonuje rzut oznaczający ilość pól, które może pokonać. Podczas naszej podróży natknąć możemy się na przypadkowe stwory lub pokusić się o walkę z jakimś bezpośrednio. Z pomocą przyjść nam mogą jednak towarzysze broni, którzy stojąc na tym samym polu co my, mogą pokonać bestię razem z nami.

Jest to gra, w której dużą rolę gra szczęście, ponieważ uniki ataków, sam atak jak i poruszanie się po mapie jest uzależnione od rzutu jaki będzie miał miejsce. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to niezwykle przyjemny tytuł do ogrania na późne wieczory z dwójką znajomych. Jeśli chodzi o oprawę graficzną, przypadła mi do gustu. Jest delikatna i kolorowa, ale niezbyt cukierkowa. Oprócz widoku planszy, For The King oferuje widok trójwymiarowy, tak jak gry tego typu mają w zwyczaju.

for the king winered
źródło zdjęcia: https://lenovogaming.pl/promocje/443,for-the-king-za-darmo-na-epic-games-store

Mam grę na Epic Games, czy zagram z osobą posiadającą grę na Steam?

Co-op pozwoli na gre niezależnie od rodzaju aplikacji na której kupimy gre, z uwagi na to, że w menu tworzymy pokój do którego wystarczy wpisać ewentualnie hasło. Nie trzeba więc zapraszać gracza z listy znajomych co utrudniłoby grę użytkownika Epic Games z kimś kto kupił gre na Steam.

For The King zakupić można na poniższych stronach:

Steam: https://store.steampowered.com/app/527230/For_The_King/
Epic Games: https://www.epicgames.com/store/pl/product/for-the-king/home

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *