Gry

Neverwinter: Sharandar czyli najnowszy dodatek Neverwinter

sharandar winered

Neverwinter: Sharandar

Najnowszy moduł MMORPG od Cryptic Studios przywróci wspomnienia ze starego, dobrego Sharandaru, w którym niegdyś każdy gracz Neverwinter spędził kilka ładnych godzin. Kampania Sharandar polega na odparciu sił wroga, który chcą zniszczyć elfie miasto. Poszukiwacz przygód ma za zadanie pokonanie króla Malaboga. Jak się jednak okazuje, w najnowszym module Neverwinter: Sharandar znów czeka nas starcie z siłami zła. Pokój nie trwał zbyt długo, naszym zadaniem będzie więc go przywrócić. 

sharandar neverwinter winered
źródło zdjęcia: https://forgottenrealms.fandom.com/wiki/Neverwinter:_Sharandar

Inne zmiany

Oprócz tego, czeka nas aktualizacja punktów statystyk. Na serwerze testowym pojawiły się zaraz obok punktów statystyk procenty, wyznaczające pozostałość do górnej granicy punktów danej statystyki. Od nowego modułu, moc również ma pewien próg punktowy, inaczej niż w modułach poprzednich, w których celem DPSa było “gapowanie” statystyk takich jak armor penetration i zdobycie możliwie jak największej ilosci punktów powera. Co więcej, wchodząc do gry po update, zauważyć można, że w naszym ekwipunktu pojawiły się bonding stone’y, które wymienić można u vendora w Enklawie Protektora. Nie będą miały już użytku przy codziennym korzystaniu z towarzyszy, ponieważ usunięto sloty widniejące tuż obok przedmiotów. Jeśli chodzi o companionów, tak samo jak w przypadku artefaktów można podnieść ich poziom do mitycznego.

Zmiany zapowiadają się ciekawie, jednak całość zależy od odpowiedniego przetestowania rozgrywki w praktyce, bowiem doświadczenie pokazuje tendencje developera do wypuszczania produktów, które mają przed sobą zdecydowanie długą drogę.


W Neverwinter zagrać można dzięki Arc oraz poprzez Steam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *